Bir Amerikan Gecesi – 25 Şubat 2016

In Haber, Tadım, Viski by Keyif AdamıLeave a Comment

Viski gün ışığının sıvı halidir.George Bernard Shaw
Ünlü yazarın bu sözü, belki de bizlere, karanlık geceleri gün ışığıyla doldurmak için müthiş bir yol sunuyor. Bunun içine viskiye en güzel yakışan eşlikçi olan müziği de katalım. İşte haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmanız için sizlere hazırladığımız müthiş bir plan.

25 Şubat Perşembe akşamı 20:00’da, kaliteli müzik ve Tennessee viskilerinin premimum ekspresyonlarına doyacağımız “Bir Amerikan Gecesi”ne dahil olmak ister misiniz?

Piano & Viski

Müziğin evi Zuhal Müzik Uniq Maslak’taki en üst düzey ekipmanlarla donatılmış Z-Stage stüdyosunda hem bir “live session” yaşayıp müziğin gerçek tadına varacağız, hem de birbirinden güzel Tennessee viskilerini tanıyarak yudumlayacağız.

Zuhal Müzik

Tattığımız her özel viskiye uygun, aldığımız keyfi daha da yukarıya çekecek özel şarkılar bize eşlik edecek. Keyif Adamı ve Viski Gurme’nin birlikte düzenledikleri ilk ortak etkinlikte sizlerin de aramızda olmasından mutluluk duyacağız.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için info@keyifadami.net veya viskigurme@gmail.com adreslerine mail atabileceğiniz gibi aşağıdaki bağlantıdan da bize ulaşabilirsiniz.

Bir Amerikan Gecesi

Bir Amerikan Gecesi'ne rezervasyon yaptırmak ve daha detaylı bilgi almak için yandaki butona basmanız yeterli olacaktır.

Kaliteli müzik ve kaliteli viskinin harmanlandığı bu gecede buluşmak üzere.

Yorum yazın