25 Ekim Butik Bira Kültürüne Giriş Tadım Atölyesi

In Haber, Bira by Keyif Adamı1 Comment

Bira Atölyesi, Bira Sevdası ve Keyif Adamı olarak kendi aramızda gelenekselleştirdiğimiz ‘Bira Tadım Geceleri’ni gelen yoğun sorular ve istekler üzerine daha geniş bir katılımcı kitlesiyle birlikte yapmak istedik.

Bu yolda ilk adımı Nisan ayında “Butik Bira Kültürüne Giriş” temalı tadım atölyesiyle başlattık. Bu tadımdan 4 seans yaptıktan sonra Eylül 2015’te ise biraz detaylı bir tadım olan ‘Belçika Biraları Tadım Günü’nü düzenledik. Bundan sonra da hem giriş atölyesi hem de detaylı atölyeler devam edeceğini anons etmiştik. İşte o gün geldi!!!

25.10.2015 tarihinde 12:00’da ve 18:00’da Finn Karaköy’de düzenleyeceğimiz “Butik Bira Kültürüne Giriş” tadım atölyesinde raflarda gördüğünüz ve artık aklınızı karıştıracak kadar çok çeşitte olan biralardan bir seçkiyi beraber tadıyoruz, tartışıyoruz ve öğreniyoruz. Türkiye için yeni bir kültür olan butik bira kültürünü hep beraber inceliyoruz.

Bu etkinliğe katılmak için başvuru formunu doldurmanız yeterli olacak. Ancak katılım 12 kişiyle sınırlı olduğundan acele etmenizi tavsiye ediyoruz.

Butik Bira Kültürüne Giriş Tadım Atölyesi

25 Ekim 2015 15:00 @Finn Karaköy

BU ETKİNLİĞİ PAYLAŞMALIYIM !!

Comments

  1. Ben de 25.10.2015 tarıhındekı etkinlige eşım Bekir Sami Sit ıle beraber katılmak ıstıyorum.

Yorum yazın