15 Ekim Whisky Or Whiskey? Viski Atölyesi

In Tadım, Viski by Keyif Adamı1 Comment

Yaz sıcakları sona erdi ve sonbahar bize güzel yüzünü göstermeye başladı. Güzel yüz derken, viski içmek için ideal hava koşullarının oluşmasından bahsediyorum tabii ki. Whisky Or Whiskey? Viski Atölyesi de yenilenen içeriği ve sunumu ile karşınızda.

Whisky Or Whiskey

Keyif Adamı’nın imza etkinliklerinden Whisky Or Whiskey? 15 Ekim Cumartesi saat 15:00’da Ortaköy’de bulunan Hobo Kitchen & Bar’ın İstanbul Boğazı manzaralı tadım odasında düzenlenecek.

‘Viski nedir?’ ‘Viski nasıl içilir?’ ‘Viski türleri nelerdir?’ gibi birçok soruyu farklı ülke ve bölgelerden önemli viskiler tadarak cevapladığımız “Viskiye Giriş” temalı keyifli bir viski eğitimi olan Whisky Or Whiskey? ile viski dünyasının kapılarını beraber açacağız.

Profesyonel tadım setlerinin kullanıldığı bu viski atölyesi dahilinde İskoçya ve İrlanda’nın harman viskilerinden Speyside’ın meyvemsi ve çiçeksi viskilerine, yaz mevsimlerinin kurtarıcısı Amerikan burbon viskilerinden Islay Adası’nın isli ve deniz kokan viskilerine kadar uzanan bir seçkide hem viski dağarcığımızı genişleteceğiz hem de viski sever yeni dostlarla tanışma fırsatı bulacağız. Bunların yanı sıra dünyadaki viski trendlerini, Türkiye’deki durumu konuşup aklınıza takılan sorulara hep beraber cevaplar arayacağız.

Tadım sonrası ise dileyen konuklarımızla Hobo Kitchen & Bar’ın harika terasında sohbetimize devam edeceğiz.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için info@keyifadami.net adresinden iletişime geçebilirsiniz. Etkinliğin Facebook sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Viski Tadımı

Comments

  1. Onumuzdeki Viski atolyesine katlmak ve etkinliklerle ilgili bilgilenmek cok isterim

Yorum yazın